Rádi bychom Vás informovali , že naše firma, při zachování všech nezbytných hygienických opatřeních pracuje ve standartním pracovním režimu.Objednávky jsou zpracovávané a odesíláné obratem..Zároveň upozorňujeme na skutečnost že, jak Zásilkovna, tak i přepravní služba GEIS nepříjmá nyní platbu v hotovosti, pouze platební kartou.Doporučujeme zvolit platbu za objednávku převodem na náš účet nebo mít připravenu platební kartu pokud zvolíte platbu " dobírkou " a zaplatíte jí na Vámi zvoleném výdejním místě Zásilkovny, nebo přímo řidiči přepravní firmy GEIS.Česká pošta v současné době platbu v hotovosti i nadále příjmá.Děkujeme za pochopení.

Škoda Roomster

víte, že?....

Škoda Roomster je automobil z produkce firmy Škoda Auto. Jedná se o kompaktní rodinný vůz, někdy také označovaný jako MPV. Na českém trhu se vůz začal prodávat 1. června 2006.

Sériový model Škoda Roomster, který byl představen v březnu 2006 na Ženevském autosalonu vychází ze stejnojmenné studie, která byla představena na podzim 2003 na frankfurtském autosalonu (IAA).

Od roku 2007 je v nabídce kromě přepážky N1 také užitková verze Roomsteru s názvem Škoda Praktik.

V roce 2010 vůz prošel faceliftem.

Vůz Škoda Roomster byl vyráběn ve výrobním závodě v Kvasinách. Vyráběl se ve dvou směnách a každých 7 minut vyjel z linky jeden vůz – denně 120 vozů. Za první měsíc prodeje (červen 2006) bylo zákazníkům dodáno 843 vozů. V roce 2011 byla výroba přesunuta do Vrchlabí a od roku 2013 se opět vrátila do v závodu v Kvasinách.

V roce 2014 se začalo spekulovat o ukončení výroby a 30.dubna 2015 sjel z linky v Kvasinách poslední kus.

Zdroj (převzato): wikipedia.cz

 

Nejprodávanější

2
7899127899
Značky
 
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 12 - 592 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 12 - 592 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.