!!! - UPOZORNĚNÍ - Objednávky provedené v období 18-21.6.2024 Vám budou odesílány hned v pondělí 24.6.2024. ( omezený provoz - dovolená ).Děkujeme za pochopení AUTOMRAZIK - !!!

Jak u nás vyhledávat...

Jak vyhledat konkrétní autodíl ?

Způsobů vyhledávání v našem internetovém obchodu je více.

1. tím prvním a nejpřehlednějším ( máme na mysli to, že je Vám ukazována naše kompletní nabídka v jednotlivých kategoriích ) je postupné rozklikávání jednotlivých vozů ( značek )  přímo z hlavní stránky, dále potom jednotlivé kategorie a podkategorie uvedené u konkrétního vozu ( značky )

2. dalším způsob je pomocí vyhledávače ( našeptávače ) v horní části našeho webu viz.

automrazik - tlačítko hledat

     můžete rovnou napsat název produktu co hledáte ( příklad:  destičky felicia ) a již po zadání prvních třech písmen Vám našeptávač ukazuje všechny autodíly které tato písmena obsahují.Je ovšem potřeba přihlédnout k tomu, že u všech autodílů nemůžeme zadat stejný či podobný název, pod kterým by jste ho zapsali či vytvořily třeba Vy sami.Snažily jsme se při zadávání jednotlivých názvů nabízených produktů zadat co nejběžnější používaný název , tak aby jste jej našli.

3.  dalším způsobem je možnost hledat dle originálního čísla autodílu, napište jej do vyhledávače ( je potřeba psát i s mezerami tak jak je na Vašem dílu ) pokud jej máme v nabídce tak Vám jej  vyhledávač již po zadání prvních třech znaků začne postupně zobrazovat (našeptávat).

4.  vyzkoušeli jste předchozí možnosti a nenašli jste co hledáte? Pomůžeme Vám  napište nám zde:

http://www.automrazik.cz/napiste-nam/

co hledáte, na jaký vůz, rok výroby, obsah motoru ( pokud se jedná o motorové díly tak i kod motoru ) a my to dohledáme za Vás a zašleme odpověd s dostupností, cenou, výrobcem a termínu dodání až k Vám.

Fotografie produktů:

Fotografie autodílů se zeleným pozadím ( podkladem ) jsou námi pořízené a jsou autentické .Ostatní fotografie jsou prozatím převzaty z katalogů dodavatele a jsou postupně nahrazovány.Proto se vyobrazení na některých převzatých fotografiích ( ty bez zeleného podkladu ) může nepatrně odlišovat od skutečnosti a to například stranou ( levá, pravá, přední, zadní ) atd.......

 -